W sobotę nasze Centrum Informacji Turystyczno Historycznej odwiedziła sympatyczna Grupa Krajoznawców z Lublina. Po obejrzeniu filmu, spacerkiem udaliśmy się do miejsc pamięci w Ossowie.

 

Sierpień 2016

 

Sierpień 2016

 


 

Już od 1 sierpnia w Ossowie ponownie ruszył projekt OKO czyli Ossów Kino Otwarte. W każdy poniedziałek i piątek o godzinie 12:30 zapraszamy na seanse dla dzieci i młodzieży. Naszymi stałymi gośćmi w tym czasie będą na pewno uczestnicy zajęć zorganizowanych przez Bibliotekę w Ossowie. W trakcie pierwszego seansu nasi mali goście obejrzeli niezwykłą animację "W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI" i z seansu wychodzili z uśmiechami na twarzy.

 

Sierpień 2016

 


 

1 sierpnia ruszył bieg Cichociemni'44. Współorganizatorem i koordynatorem przedsięwzięcia był Jarosław Dąbrowski. Biegacze w tym roku po raz pierwszy pokonali trasę z metą w Ossowie.

 

Sierpień 2016  

Sierpień 2016

 


 

3 sierpnia naszymi gośćmi byli po raz kolejny w tym roku opiekunowie oraz podopieczni MAZOWIECKIEGO ODDZIAŁU TERENOWEGO Towarzystwa Rozwoju Aktywności Dzieci "SZANSA" z Wołomina. Po krótkiej wizycie w Centrum Informacji Turystyczno - Historycznej oraz wypożyczeniu rowerów udali się na wycieczkę m.in. w Parku Kulturowym.

 

Sierpień 2016

 


 

Do Centrum Informacji Turystyczno - Historycznej przyjechali major Paweł Cupa, specjalista Wydziału Analiz i Działalności Bieżącej Dowództwa Generalnego Sił Zbrojnych, prof. Grzegorz Nowik i kapitan Andrew Clark Attache Wojskowy Ambasady USA. Goście Centrum zwiedzili teren Parku Kulturowego, Cmentarz i Kaplicę Polskich Żołnierzy. Obejrzeli trailer filmu "Zwycięstwo 1920". Wizyta była częścią przygotowań do uroczystości 14 sierpnia.

 

Sierpień 2016

 


Kontakt

nr tel/fax

(0-22) 209-50-78

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Przejdź do kontaktu

Login Form