W piątek, 15 grudnia odbyły się warsztaty świąteczne pod hasłem ,,W Mikołajkowym Nastroju”, zorganizowane przez Samorządową Instytucję Kultury ze środków Rady Sołeckiej dla dzieci i młodzieży z Ossowa. Dwie panie animatorki zorganizowały dla dzieci zabawy animacyjne. Powstały świąteczne zawieszki z pomocą prowadzącej cioci Eli. Był poczęstunek, a na koniec prezenty od Mikołaja. Dziękujemy za mile spędzony czas i mamy nadzieję na kolejne spotkanie w przyszłym roku.

 

Grudzień 2017

 

Grudzień 2017

 


 
"Obława...", "Wyrwij murom zęby krat...", "Co się stało z naszą klasą...". W 36 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego młodzi ludzie w Centrum Informacji Turystyczno Historycznej w Ossowie wysłuchali m.in. piosenek Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu zespołu Triada Poetica.

  

Grudzień 2017 


 
MUNDUROWE MIKOŁAJKI W OSSOWIE
8 grudnia w dzień mundurowy szkoły PUL zorganizowano zajęcia terenowe dla uczniów klas I i II. Przeprowadzono je w atrakcyjnym i taktycznym miejscu na polach Ossowa. Tego dnia uczniowie do zaliczenia mieli 4 punkty szkoleniowe:
- Tor przeszkód przygotowany przez Pana Mariusza Księżopolskiego,
- Paintball prowadzony przez Pana Adama Drajkowskiego
- Elementy medycyny pola walki prowadzone przez Ratownika Mariusza Ragajsina i Andrzeja Nowaka,
- Ognisko i ćwiczenia kolęd przed szkolną wigilią prowadzone przez ks. kpt. Grzegorza Idzika.

 
Grudzień 2017

  

Grudzień 2017  


 
W piątek, 8 grudnia, podczas uroczystości odsłonięcia w Ossowie przy ul. Matarewicza 233, poddanego renowacji obelisku, wzniesionego w miejscu złożenia ciała księdza Ignacego Skorupki 14 sierpnia 1920 roku. Zadanie dofinansowane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
  

Grudzień 2017

 

Grudzień 2017 


  
Harcerze w Ossowie
W sobotę, 2 grudnia, Centrum Informacji Turystyczno-Historycznej w Ossowie odwiedzili harcerze z 21 drużyny warszawskiej im. Św. Jose Sancheza del Rio z Warszawy Radość. Uczestnicy zapoznali się z ofertą Samorządowej Instytucji Kultury i obejrzeli film „Zwycięstwo 1920”. Młodzi ludzie przebywają w Ossowie od piątku do niedzieli. Realizują działania wynikające z założeń harcerskiej formacji.

  

Grudzień 2017  


 
W Centrum Informacji odbyły się warsztaty mikołajkowe, w których uczestniczyły dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej w Ossowie, zorganizowane przy współpracy z kadrą szkolną.
  

Grudzień 2017

  

Grudzień 2017

  


Kontakt

nr tel/fax

(0-22) 209-50-78

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Przejdź do kontaktu

Login Form