W piątek, 10 stycznia w Centrum Informacji Turystyczno-Historycznej w Ossowie odbyło się wydarzenie w związku z rokiem stulecia Bitwy Warszawskiej. Czworo uczniów Szkoły Podstawowej w Ossowie przygotowało prezentacje historyczne poświęcone Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Na zakończenie prelekcję wygłosił przedstawiciel Samorządowej Instytucji Kultury. Prelegenci otrzymali upominki.

 

Styczeń 2020

 

Styczeń 2020

 


 
We wtorek, 14 stycznia Centrum Informacji Turystyczno-Historycznej w Ossowie odwiedzili studenci ze Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego pod przewodnictwem pułkownika Tadeusza Krząstka. Uczestnicy obejrzeli film „Zwycięstwo 1920”, zapoznali się z ekspozycją historyczną i wygłosili referaty dotyczące wojny polsko-bolszewickiej. Ostatnim akcentem wizyty był spacer do miejsc pamięci.

 

Styczeń 2020

 

Styczeń 2020

 


 
W sobotę, 18 stycznia Centrum Informacji Turystyczno-Historycznej w Ossowie odwiedziła grupa przewodników z Warszawskiego Oddziału Przewodników PTTK. Uczestnicy obejrzeli film „Zwycięstwo 1920”, zapoznali się z ekspozycją historyczną i udali się na spacer do miejsc pamięci.

 

Styczeń 2020

   


Kontakt

nr tel/fax

(0-22) 209-50-78

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Przejdź do kontaktu

Login Form