Centrum Informacji w Ossowie odwiedziła grupa dzieci z PSP w Rudniku Drugim. Była to wycieczka pod hasłem ,,100 na 100 czyli 100 wydarzeń na 100-lecie Odzyskania Niepodległości".
 

Kwiecień 2018   

Kwiecień 2018

 


 

Turyści z Warki w Ossowie
W sobotę, 14 kwietnia Centrum Informacji Turystyczno-Historycznej w Ossowie odwiedziło 45 turystów z oddziału PTTK w Warce. Uczestnicy zapoznali się z ofertą Samorządowej Instytucji Kultury w Ossowie, obejrzeli film „Zwycięstwo 1920” i udali się na spacer z przewodnikiem śladami Bitwy Warszawskiej. W rozmowach podkreślali rangę wydarzeń z 1920 roku i zapewnili o ponownej wizycie, także z rodzinami. Dziękujemy i zapraszamy. „Wrota” Centrum zawsze są otwarte.
   

Kwiecień 2018

   

Kwiecień 2018

  


 

Uczniowie z Majdanu-Grabiny w Ossowie
W poniedziałek, 23 kwietnia Centrum Informacji Turystyczno-Historycznej w Ossowie odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Majdanie-Grabinie (niedaleko Kraśnika w województwie lubelskim). Uczestnicy zapoznali się z ofertą Samorządowej Instytucji Kultury w Ossowie, obejrzeli film „Zwycięstwo 1920” i udali się na spacer z przewodnikiem śladami Bitwy Warszawskiej.
 

Kwiecień 2018

 

Kwiecień 2018  


 
Wielkie podziękowania za prezentację i życzenia jedności dla Polaków pozostawili przedstawiciele grupy czeczeńskich uchodźców mieszkających w Polsce, którzy przyjechali do Centrum Informacji Turystyczno - Historycznej z panem Pawłem Kudzią.
  

Kwiecień 2018   


   
Dziś do Ossowa zawitała grupa rowerzystów XXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Warszawie. Po obejrzeniu filmu i ekspozycji w Centrum Informacji Turystyczno - Historycznej, uczniowie i wychowawcy przeszli ścieżkami Parku Kulturowego. Wizyta zakończyła się ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.
   

Kwiecień 2018

  

Kwiecień 2018

  


Kontakt

nr tel/fax

(0-22) 209-50-78

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Przejdź do kontaktu

Login Form