Już 3 lipca, w pierwszy weekend wakacji, inaugurujemy nowy projektu Samorządowej Instytucji Kultury Park Kulturowy „Ossów- Wrota Bitwy Warszawskiej 1920 roku” – OKO – Ossów Kino Otwarte. Będzie to kino dla dzieci i dorosłych.

W piątek o godzinie 16.00 rozpoczniemy filmem rysunkowym dla dzieci (nie możemy informować i reklamować konkretnych filmów publicznie, ze względu na umowę z dystrybutorami). Tytuł filmu i aktualny repertuar jest już dostępny w Centrum Informacji Turystyczno-Historycznej.

W soboty w i niedziele będziemy wyświetlać filmy dla dzieci (godz. 13.00) i dla dorosłych (godz. 16.00). Wyjątkiem będzie najbliższy weekend 5 lipca, kiedy nie będzie filmu dla dorosłych, a jedynie film dla dorosłych o godz. 17.00.

Chcemy stworzyć dla mieszkańcom Ossowa i okolic miejsce, w którym będą mieli szansę na kontakt z kulturą bez konieczności organizowania wyprawy do Wołomina czy Warszawy. Na czas seansów Centrum Informacji Turystyczno-Historycznej zamieniać się będzie w jednosalową salę kinową. Seanse są bezpłatne, jednak sala jest w stanie pomieścić jedynie 30 osób na miejscach siedzących. Dlatego warto przyjść chwilę przed seansem.

Zachęcamy do dopisania się do grupy dyskusyjnej na facebooku, na której będziemy udostępniać repertuar. Będzie można również wpływać na to, które filmy będziemy wyświetlać.

Rozmiar czcionki
Kontrast