Centrum Informacji w Ossowie odwiedziła grupa dzieci z PSP w Rudniku Drugim. Była to wycieczka pod hasłem ,,100 na 100 czyli 100 wydarzeń na 100-lecie Odzyskania Niepodległości”.
 

Kwiecień 2018
Kwiecień 2018

Turyści z Warki w Ossowie
W sobotę, 14 kwietnia Centrum Informacji Turystyczno-Historycznej w Ossowie odwiedziło 45 turystów z oddziału PTTK w Warce. Uczestnicy zapoznali się z ofertą Samorządowej Instytucji Kultury w Ossowie, obejrzeli film „Zwycięstwo 1920” i udali się na spacer z przewodnikiem śladami Bitwy Warszawskiej. W rozmowach podkreślali rangę wydarzeń z 1920 roku i zapewnili o ponownej wizycie, także z rodzinami. Dziękujemy i zapraszamy. „Wrota” Centrum zawsze są otwarte.
   

Kwiecień 2018
Kwiecień 2018

Uczniowie z Majdanu-Grabiny w Ossowie
W poniedziałek, 23 kwietnia Centrum Informacji Turystyczno-Historycznej w Ossowie odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Majdanie-Grabinie (niedaleko Kraśnika w województwie lubelskim). Uczestnicy zapoznali się z ofertą Samorządowej Instytucji Kultury w Ossowie, obejrzeli film „Zwycięstwo 1920” i udali się na spacer z przewodnikiem śladami Bitwy Warszawskiej.
 

Kwiecień 2018
Kwiecień 2018

 
Wielkie podziękowania za prezentację i życzenia jedności dla Polaków pozostawili przedstawiciele grupy czeczeńskich uchodźców mieszkających w Polsce, którzy przyjechali do Centrum Informacji Turystyczno – Historycznej z panem Pawłem Kudzią.
  

Kwiecień 2018

   
Dziś do Ossowa zawitała grupa rowerzystów XXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Warszawie. Po obejrzeniu filmu i ekspozycji w Centrum Informacji Turystyczno – Historycznej, uczniowie i wychowawcy przeszli ścieżkami Parku Kulturowego. Wizyta zakończyła się ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.
   

Kwiecień 2018
Kwiecień 2018
Rozmiar czcionki
Kontrast