Maraton gier planszowych w Ossowie
Zajęcia dla dzieci z cyklu „Zima w mieście – ferie w Ossowie” w Centrum Informacji Turystyczno-Historycznej uczestnicy obejrzeli film „Minionki rozrabiają”. Następnie zaczął się maraton gier planszowych. Dzieci miały możliwość rywalizowania m.in. w szachach, bierkach, Twisterze, statkach i grach planszowych Prawo Dżungli, Star Wars: Star Battle i Sekrety Elektroniki.
 

Marzec 2017
Marzec 2017

 
Przygoda z modelarstwem zaczęła się od złożenia modelu samolotu SPAD XIII C1 (lata dwudzieste XX wieku). Wszyscy podołali wyzwaniu i z dumą prezentowali swoje dzieła. Nie zapomnieliśmy też o tłustym czwartku i przygotowaliśmy pączki dla młodzieży uczestniczącej w warsztatach
 

Marzec 2017
M

 
Kolejny dzień „Ferii w Ossowie”. Dzieci uczestniczyły w spotkaniu z członkami Stowarzyszenia Krótkofalowców Ziemi Wołomińskiej. Dowiedziały się czym jest krótkofalarstwo oraz nawiązały łączność radiową z innymi entuzjastami tego sposobu komunikacji. Była także okazja, aby wysłać własne wiadomości za pomocą Alfabetu Morse’a.
 

Marzec 2017
Marzec 2017

Przenieśliśmy dzieci i młodzież w magiczny świat astronomii. Można było nie tylko posłuchać opowieści ,,o obrotach sfer niebieskich”, ale przede wszystkim uczestniczyć w multimedialnym pokazie i obserwować bez konieczności lotu w kosmos obiekty, jakie występują w sferze niebieskiej.
 

Marzec 2017
Marzec 2017

 
Seans kina OKO, w trakcie którego dzieci oglądały film animowany pt. „ZAMBEZIA”. Wszyscy bawili się wyśmienicie.
 

Marzec 2017

  
Warsztaty karnawałowe z Elą
W ramach zajęć dzieci przygotowały maski karnawałowe i bransoletki z koralików. Wesoła atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom.
   

Marzec 2017
Marzec 2017

 
Dzieci miały szansę uczestniczyć w pilotażowej lekcji nauki jazdy na nartach biegówkach. Przez ponad dwie godziny zapanowało narciarskie szaleństwo. Dzieciaki dały z siebie wszystko
   

Marzec 2017
Marzec 2017

 
Seans kina OKO, w trakcie którego dzieci oglądały film animowany pt. „ZWIERZOGRÓD”. Wszyscy bawili się wyśmienicie.
   

Marzec 2017
Rozmiar czcionki
Kontrast