Książki na temat Bitwy Warszawskiej, gadżety związane z Ossowem i historią 1920 roku, patriotyczne koszulki – wszystko to można już kupić w sklepiku Samorządowej Instytucji Kultury „Park Kulturowy Ossów – Wrota Bitwy Warszawskiej 1920 roku”, lub za pośrednictwem strony www.ossow1920.pl.

Pełną ofertę sklepu można zobaczyć w zakładce sklep. Obecnie dostępne są tam m.in. pendrivy w kształcie naboju do karabinu, kompaktowe płaszcze przeciwdeszczowe, trzy rodzaje koszulek w różnych rozmiarach oraz trudnodostępne w księgarniach publikacje na temat Bitwy Warszawskiej.

Jak dokonać zakupu? Wybrane przedmioty można odebrać bezpośrednio w biurze instytucji płacąc na miejscu (tylko gotówka), lub zamówić wysyłkowo po wcześniejszej rezerwacji drogą mailową (biuro@ossow1920.pl) i przedpłacie na nasze konto.

W księgarni Instytucji można znaleźć następujące tytuły: „Bitwa Warszawska 1920 roku”, „Koń na wzgórzu”, „Ostatnia kampania konna”, „Szlakiem zwycięstwa”, „Cud Wisły”, „Osiemnasta Decydująca Bitwa w Dziejach Świata”, „Bitwa u wrót Warszawy”, „Bohater spod Ossowa”, „Wspomnienia ochotnika 1920”. Książki dostępne w naszej ofercie są najtańsze na rynku.

Rozmiar czcionki
Kontrast